Krótki przegląd oferty bukmachera Fortuna

Fortuna jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Działa na rynku już od ponad 20 lat, wychodząc do typujących z bardzo atrakcyjną i mocno konkurencyjną ofertą. Jaką? O tym opowiemy w naszym artykule.

Fortuna zakłady bukmacherskie – oferta na typowania

Jeżeli chodzi o bukmachera Fortuna zakłady bukmacherskie realizowane w jej obrębie obejmują zasięgiem wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Punktem centralnym jej oferty jest piłka nożna, która przez wszystkich traktowana jest jako najpopularniejsza dyscyplina sportu w Polsce. Znalazło się w niej miejsce również na tenis, boks, siatkówkę czy piłkę ręczną, ale i na bardziej niszowe sporty – szachy, żużel czy krykiet.

Fortuna – https://winwonwon.pl/legalni-bukmacherzy-w-polsce/fortuna/ pozwala na typowanie spotkań przedmeczowo, ale też w formule na żywo (w czasie ich trwania).

Fortuna – oferta bonusowa

Bardzo ważnym elementem oferty Fortuny jest ta bonusowa, ukierunkowana na zachęcanie nowych graczy do rejestracji i typowania. Jej elementem centralnym jest solidny bonus powitalny, w ramach którego bukmacher ten daje aż 2000 złotych w darmowych środkach, zależne od pierwszej wpłaty, ale też 200 złotych tak zwanego cashbacku (zwrotu stawki za pierwszy kupon, jeśli ten będzie przegrany) oraz tak zwanego freebetu. Fortuna proponuje też coś dla stałych klientów – program lojalnościowy zachęca do regularnego typowania, nagradzając każde wydane 2 złote jednym punktem. Zgromadzone punkty w późniejszym okresie można wymienić na nagrody – bonusy, pieniądze w postaci freebetu i inne.

admin